CHP YALOVA’DA YAKUP KOÇAL’A YÜKLENDİ

Anasayfa Güncel 23 Nisan 2014 590 Okunma
CHP YALOVA’DA YAKUP KOÇAL’A YÜKLENDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova il örgütünün düzenlediği meşaleli 23 nisan yürüyüşünde, CHP Yalova belediye başkan adayı Vefa SALMAN, CHP Grup Başakan vekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İNCE halka seslendiler ve ardından Yalova merkezde katılım gösteren vatandaşlarla birlikte yürüdüler.

 

CHP Yalova belediye başkan adayı Vefa SALMAN konuşmasında Ak Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yakup Bilgin KOÇAL’ın yalan şöylemeye devam ettiğini, Kendisinin belediye başkanlığı adaylığı ve itirazla sonuçu 15 gün yaptığı belediye başkanlığı süresince  ” kamu malını peşkeş çekmeyi, Kamu arazilerini yandaş mütahitlere ranta çevirmeyi hiç bilmeyiz, Hiç öğrenmedik, Öğrenmeyeceğiz.” dedi. ve Dünkü televizyon programındaki konuşmalarından sonra Yakup KOÇAL’ın yanında şeytanın daha masum olduğunu dile getirdi.

 

Vefa SALMAN’dan sonra konuşan CHP Grup Başakan vekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İNCE Konuşmasında ” Ben neden bu yürüyüşümüzde neden parti bayrağı olmasın dedim biliyor musunuz? Madur edilen sadece CHP’liler değil, Bu seçimlerde bu itifaktan kurtulalım diye Vefa SALMAN arkadaşıma ve CHP’ye oy veren tüm kesimler mağdur olduğu için sadece hepimizin simgesi olan TÜRK Bayrağı olsun başka simge olmasın dedim.” dedi.

 

VEFA SALMAN VE MUHARREM İNCE’İN KONUŞMALARININ TAMAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEO HABERİMİZDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co