ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE MECLİSİ NİSAN OTURUMLARI SONA ERDİ

Anasayfa Siyaset 11 Nisan 2014 631 Okunma
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE MECLİSİ NİSAN OTURUMLARI SONA ERDİ

Çiftlikköy Belediyesi Nisan ayının 2.oturumunu Ali Murat Silpagar başkanlığında gerçekleştirdi. Belediye Meclisi’nde imarla ilgili konuların görüşülmesi Ak Parti Grubunun teklifi ile bir sonraki aya ertelenirken, memur sendikası ile toplu sözleşme yapılması konusu da ilerideki aylara ötelendi.

 

Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, belediye meclis üyeleri, belediye işçileri ve belediye memurlarının belediye yararına olacak hallerde, seminer, toplantı veya davet durumunda yurt dışına çıkması için izin  verilmesiyle ilgili madde, meclis üyelerinin oybirliğiyle kabul edildi.

 

 

HUZUR HAKLARI BELİRLENDİ

 

Belediye Başkanı ve başkan vekili ödeneği ilgili kanun maddesinde belirtilen göstergeden 6 bin 335 TL olarak kabul edilirken, belediye meclis üyelerinin huzur hakkı oturum başına brüt 70,39 TL’den, encümen üyelerinin aylık huzur hakkı ise brüt 346,49 TL olarak belirlendi.

 

Yalova Turizm Birliği YATUB’a 5 yıllığına Çiftlikköy Belediye Meclisi’nden 2 üyenin seçilmesiyle ilgili olarak Ak Parti Grubunun oylarıyla ve oyçokluğu ile Turgut İşteben ve Recep Meydan seçildi.    

 

2013 Faaliyet Raporu’nun meclis tarafından oy birliğiyle onaylanmasının ardından Çiftlikköy Belediye Meclisi Nisan ayı oturumları sona erdi. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co