Güneş Tekrar Doğacak ÜZÜLME

Anasayfa Kültür Sanat 13 Nisan 2014 1148 Okunma
Güneş Tekrar Doğacak ÜZÜLME

Geçtiğimiz mart ayında “Üzülme Güneş Tekrar Doğacak” adlı romanı çıkan Aysun Arifoğlu Tekin,gazetemize gelerek çay eşliğinde sorularımızı yanıtladı.

 

Geçtiğimiz mart ayında “Üzülme Güneş Tekrar Doğacak” adlı romanı çıkan Aysun Arifoğlu Tekin,gazetemize gelerek çay eşliğinde sorularımızı yanıtladı.Tekin kitabında mutluluğu geç bulmuş çabuk kaybetmiş bir kadının hayatından bahsettiğini dile getirdi. “Kitabımı kendi imkanlarımız ve bir dostumuzun sponsorluğu yardımıyla çıkardık.Kadınların duygularına tercüman olmayı hedefliyorum. Bundan öncesinde bir edebiyat dergisinde şiir ve düz yazılarım çıkıyordu,ailem ve dostlarım bana destek olunca kitap yazmaya karar verdim.”  Diye açıklama yapan Tekin şöyle devam etti ; “Kitabımın yazılması ve basılması 4 yılımızı aldı. Bu kitabın kadınlığın ezilmişliğine ve sessizliğine ses olacağına inanıyorum”.

üzülme-arka-kapak-web6

Kitabı almak isteyenler internetten sipariş edebilir, Yalova Melek Kitabevi’nden ulaşabilir ya da gazetemizden temin edebilir.Etiket fiyatı 20 lira olarak belirlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co