Millilerin Sağlık Güvencesi Atakent Hastanesi

Anasayfa Sağlık 26 Nisan 2014 723 Okunma
Millilerin Sağlık Güvencesi Atakent Hastanesi

 

İlimizi Türkiye’de ve Uluslararası arenada başarıyla temsil eden Yalovalı Milli Masa Tenisçileri Özgün Öztürk, Efecan Okumuş, İbrahim Gündüz, Ziver Gündüz ve Milli Takım Antrenörü Bayram Ali Yıldız Atakent Hastanesi Yönetim Kurulunu ziyaret etti. Yapılan sağlık sözleşmesi kapsamında Özel Atakent Hastanesi’nde ilk sağlık kontrolünden geçen sporcuların kan tetkikleri ve fiziki muayeneleri yapılarak kontrolleri tamamlandı.

Profesyonel ekip gözetiminde yapılacak sağlık kontrollerinin sporcuların gelişimine önemli katkılar sağlayacağını belirten Atakent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. İlyas Şahin sağlıklı toplumlar yetiştirmenin temelinde sporun yer aldığını belirterek; sporcuların sağlıklı ve bilinçli bireyler olmaları için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi. Bu ortak çalışmanın ulusal ve uluslararası alandaki başarıyı daha da yükselteceğini belirten Şahin, Millilerin sağlığının kendilerine emanet olduğunu ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co