SALMANDAN SEÇİM KUTLAMASI

Vefa Salman’ın Yalova CHP Belediye Başkanı olmasını, Yalova halkı ve CHP’liler 2 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’te Cumhuriyet meydanında seçim zaferini coşkuyla kutladılar. Yalova CHP Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muharrem İnce Cumhuriyet Meydanı’ndaki konuşmada şunları söyledi; 

 

 

 

 

 

  ‘Biz kimseden bir şey istemiyoruz, hakkımızı istiyoruz. Hakkımızı vermiyorlarsa almasını biliriz. Siyaset, başkalarının düşünmediğini hayal edip onu gerçekleştirmektir. Atatürk’ün kentinde bu zaferi sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyeleriyle yapmadık, pek çok yurttaşımız bize destek oldu, bize inandı. Belediye Başkanımıza inandı, partimize, yöneticilerimize inandı. Bize destek veren sağcı-solcu, ülkücü-ulusalcı kim varsa, başörtülü-başörtüsüz, Alevi-Sünni, Yalova’da yaşayıp Yalova’da seçmen olup da Yalova’nın yönetiminden memnun olmayan bütün yurttaşlarımız ayrımsız, herkese teşekkür ederim’ diye konuştu.

 

 

       Kendisini destekleyen herkese teşekkür eden Yalova CHP Belediye Başkanı Vefa Salman, ‘Değerli Yalovalılar Allah sizlerden razı olsun. Beraberce yürüdük, beraberce çalıştık. Hepiniz bana hakkınızı helal edin. Sezar’in hakkını Sezar’a vermek gerek. Muharrem İnce gibi bir milletvekilimiz olduğu için çok şanslıyız. Başın düşerse dara, Vefa Salman’ı ara’ diye konuştu.

 

Daha sonra CHP’liler davullar eşliğinde yürüyüş yaptılar.

 

 

 

Haber: Gamze Yüksel   Resim ve Video: Sezer SEVİNÇLER

Please follow and like us:

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+
http://www.yalovacevre.com/2014/04/salmandan-secim-kutlamasi">
YOUTUBE