VALİ CİVELEK BAŞKAN SİLPAGAR’I ZİYARET ETTİ

Anasayfa Güncel 21 Nisan 2014 641 Okunma
VALİ CİVELEK BAŞKAN SİLPAGAR’I ZİYARET ETTİ

Yalova Valisi Esengül Civelek, Çiftlikköy Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Silpagar’la makamında görüştü. Başkan Silpagar’a görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Civelek, Çiftlikköy’ün Yalova’nın en hızlı gelişen ve değişmeye müsait olan ilçesi olduğunu belirterek, ilçede gerçekleştirilmesi düşünülen hizmetlerle ilgili olarak valilik görevleri çerçevesinde ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

 

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ise, ilçede yapılması gereken çok fazla hizmet olduğunu belirterek, seçim döneminde de projeleri arasında yer alan Çiftlik Ada, Ayyıldız Projesi ve Çiftlik Kart gibi geleceğin Çiftlikköy’ünü şekillendirecek hizmetleri devreye almak istediklerini belirtti. Çiftlik Ada projesini anlatan Başkan Silpagar, bu projenin ilçe sahiline yeni bir değer katacağını ve çeşitli gelir gruplarında insanların hem alışveriş, hem turizm gibi amaçlarla burasını kullanabileceğini kaydetti. İlçede sivil toplum örgütlerinin sayısının arzu edilenden daha az olduğunu ve bu sayının artmasını arzu ettiklerini belirten Başkan Silpagar, ay yıldız projesi ile stk’ların bir çatı altında olabileceği bir fiziki yapının devreye girmesini tasarladıklarını ifade etti. Başkan Silpagar, ilçe halkının çeşitli indirimlerden faydalanabileceği Çiftlikkart projesiyle ilgili de Vali Civelek’e bilgiler verdi. Projeleri ilgiyle inceleyen Vali Esengül Civelek ise, Çiftlikköy’ün Yalova’da sosyal belediyeciliğin ön plana çıkarılabilmesi için uygun ve gelişmekte olan bir ilçe konumunda olduğuna dikkat çekerek, Başkan Silpagar’a ve ekibine başarı dileklerini iletti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co