YOSK MİLLİ TAKIMLARA KARŞI

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Süper Lig’e verilen arayı iyi değerlendiriyor. Yeşil Kırmızılılarımız, Asya Şampiyonası’nda üçüncü olan Kuveyt’in yanı sıra Umman Milli Takımı’yla hazırlık karşılaşmasına çıkacak.

 

AKKÖK Şirketler Grubu’nun destekleriyle Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden ve Avrupa kupalarına katılma yolunda önemli avantajı elinde bulunduran YOSK, iki milli takımlar dostluk maçı yapacak.

Akkök şirketler grubunun destekleriyle Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde yer alan YOSK, 22 Aralık Pazar günü Galatasaray ile oynayacak.

 

Kuveyt ve Umman Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımları’nın teklifleri doğrultusunda Yalova’ya gelecek iki ekip, ilimizi Süper Lig’de başarıyla temsil eden YOSK ile kozlarını paylaşacak. Program kapsamında Yeşil Kırmızılı takımımız, ilk olarak 2 Mayıs Cuma günü saat 14.00’te Yalova Atatürk Spor Salonu’nda Asya üçüncüsü Kuveyt ile karşı karşıya gelecek. Bu maçın hemen ardından temsilcimiz, aynı gün 15.30’da Umman Milli Takımı ile kozlarını paylaşmış olacak.

Organizasyonla ilgili bilgi veren YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç, “Yalova tarihinde böylesine güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacağımız için çok mutluyuz. YOSK’un ismini sadece Yalova içinde değil, Türkiye ve yurt dışında da duyurmaya devam edeceğiz.

Bu maçlar için şunu söyleyebiliriz ki YOSK milli takım gibi. İnşallah iki önemli ülkenin milli takımlarını ilimizde en iyi şekilde ağırlayarak, Galatasaray ile Beşiktaş’ın Avrupa kupası maçları nedeniyle Süper Lig’e verilen arayı da iyi değerlendirmiş olacağız” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.