AK PARTİ’DEN SANAYİ SİTESİNE ZİYARET

Anasayfa Siyaset 08 Mayıs 2014 796 Okunma
AK PARTİ’DEN SANAYİ SİTESİNE ZİYARET

AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yakup Koçal, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve parti yöneticileri TÜVTÜRK araç muayene istasyonu, oto galericiler sitesi ve Kirazlı Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ettiler. Ziyarete Eski Milletvekili Şükrü Önder de eşlik ederek destek verdi.

 

           

 

Ziyaretlerde büyük ilgi gören AK Parti heyeti, Yalova’nın gelecek kaderini belirleyecek olan 1 Haziran seçimleri için destek isterken yapılan yatırımlar ve planlanan projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Kirazlı Sanayi Sitesi’nde yapılan düzenlemelerle ilgili esnafa bilgi veren AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yakup Koçal; “Kirazlı Sanayi Sitesi’nde modern köprü, dere ıslahı, yönetim binası ve mescit düzenlemeleri yaptık. Sizlerin talepleri doğrultusunda her zaman beraber hareket ettik. İnşallah görev geldiğimizde mahalle içerisinden sanayi sitesine ulaşım konusunda yeni bir yatırım planlıyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co