Aksa Akrilik’in mühendisleri deneyimlerini gençlerle paylaştı

Anasayfa Kültür Sanat 21 Mayıs 2014 627 Okunma
Aksa Akrilik’in mühendisleri deneyimlerini gençlerle paylaştı

Dünyanın en büyük akrilik elyaf üreticisi Aksa’nın kendi alanlarında uzmanlaşmış mühendisleri, tamamen gönüllü bir proje olarak başlattıkları “AKSA’yla Öğreniyorum Paylaşım Semineri” aracılığıyla Yalovalı gençlerle bir araya geldi. Yalova Anadolu Lisesi’nde gönüllü mühendislerinin katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte gençler, Aksa mühendislerinin deneyimlerinden ve birikimlerinden yararlanma fırsatını yakaladı.

 

AKSA’yı temsilen Çevre Mühendisi Evren Çekyay, Elektirk Mühendisi Tümay Dost, Makine Mühendisi Umut Taşçı, Metalurji Mühendisi Yusuf Engin Ercan, Tekstil Mühendisi Veli Gökçil ve Kimya Mühendisi Arzu Meral’in deneyimlerini paylaştığı ve soruları cevapladığı seminere yaklaşık 200 öğrenci katılım gösterdi.

 

Etkinlik süresince gençler Aksalı mühendislerin deneyimlerinden faydalanmanın yanı sıra çeşitli mühendislik dalları ve iş hayatı ile ilgili de fikir sahibi oldu. Aksa Akrilik, çalışanlarının gönüllü katılımıyla gerçekleştirdiği Aksa Paylaşım Seminerleri ile Yalovalı gençlerle bir araya gelerek çalışma hayatı ile ilgili deneyimlerini ve birikimlerini aktararak gençlerle iletişimi geliştirmeyi hedefliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co