ALTEPE’DEN YALOVA’YA DESTEK

Anasayfa Siyaset 11 Mayıs 2014 621 Okunma
ALTEPE’DEN YALOVA’YA DESTEK

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Yalova’ya gelerek AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yakup Koçal’a destek verdi. Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde cuma namazını kılan Altepe, AK Parti Gaziosmanpaşa Mahallesi seçim irtibat noktasını ve BAL-GÖÇ Derneği’ni ziyaret etti.

Bursa’dan Yalova’ya hizmet yağacağını belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe; “Yalovamız ve Bursamız aynı bölgede bir bütünün iki parçası. Yalova’nın her sıkıntısı bizim sıkıntımız. Yalova bundan sonra Bursa ile birlikte gelişecek. Yalova bugüne kadar her türlü sıkıntısında bizden ne destek istediyse biz de gayret ettik. Bundan sonra da aynı şekilde tüm çalışmalarımız artarak devam edecek. Yalova Bursa birlikteliği ile birlikte bölgemiz kazanacak ve büyüyecek” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe daha sonra AK Parti Yalova teşkilatı yöneticileri ve AK Parti Yalova Belediye Başkanı Adayı Yakup Koçal ile birlikte Kapalı Pazar Yeri’ne giderek incelemelerde bulundular.

recep_altepe_3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co