Başkanlığa Hüseyin Çetin seçildi.

Anasayfa Güncel 26 Mayıs 2014 670 Okunma
Başkanlığa Hüseyin Çetin seçildi.

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Kurulu Yapıldı

 

Başkanlığa Hüseyin Çetin seçildi.

 

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (YESOB) Genel Kurulu’nda, yapılan seçimde, başkanlığa Yalova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Çetin seçildi.

Yalova Atatürk Merkez Araştırma Enstitüsü Salonu’nda yapılan kongrede, Yalova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Çetin ve Çınarcık Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, birlik başkanlığı için yarıştı.

Çiftlikköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ramazan Tekin’in divan başkanlığına seçildiği genel kuruldu, yönetim kurulu faaliyet raporu okundu, ardından seçime geçildi.

Yapılan oylama sonucunda 68 oyla YESOB başkanlığına Hüseyin Çetin seçildi. Bozkurt ise 59 oyda kaldı.

Çetin, Yalova esnafının hak ve menfaatlerini korumak istediklerini belirterek, “Dörtyol’da bulunan odamıza ait arsada esnaf sarayı yapmak istiyoruz. Armutlu’dan Altınova’ya tüm esnafımızı kucaklayacağız. Esnafımızın okuyan çocuklarına burs ve nakit yardımlar yapmak istiyoruz. Özel hastanelerle yapılan anlaşmayla esnafımızın hastane ücretlerinde yüzde 50 indirimden yararlanmasını sağlamak hedefimiz” diye konuştu.

Yönetim kurulunda Şenol Ulutürk, Faik Gülhan, Serkan Karataş, Ali Çetinkaya yer aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co