BBP MKYK ÜYESİ FİKRET KIR’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Anasayfa Güncel 09 Mayıs 2014 476 Okunma
BBP MKYK ÜYESİ FİKRET KIR’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Büyük Birlik Partisi Mkyk Üyesi Fikret Kır Anneler Günü Mesajı yayınladı.

 

 Kır Mesajında; “Anne şefkattir, mutluluktur, asalettir, zarafettir, gelecektir. Anne, bir kadın olarak insanlığın temelidir.

 

Milletçe varlığımızı ve milletimizin hususiyetini korumak  annelerimizin elindedir. Geleceğimizin teminatı olacak sağlam nesiller yetiştirmek için önce kadına gereken önemi vermeliyiz.

 

 Ülkemizde maalesef bunun yerine kadın dışlanıyor ve hakarete uğruyor. Her gün bir kadın cinayetine yada kadınlara yapılan şiddet olaylarına şahit oluyoruz.

 

Politik ve sosyal haklarına kavuşmak isteyen kızlarımız ve kadınlarımıza imkan verilmiyor. Kadınlarımız istismar alanı olarak kullanılıyor. Çözüm üretmesi gerekenler laf yarıştırıyor. 
Büyük Birlik Partisi olarak annelerin siyasette de etkin bir biçimde yer almasının sağlanmasını istiyoruz. İnanıyorum ki o zaman dünyada sevgi ve hoşgörü egemen olacak, savaşlar ve terör yerini barışa bırakacak, yoksulluk, adaletsizlik azalacak, acımasızlık, çevre ve doğa katliamı son bulacaktır.

 

Cennet anaların ayaları altındadır. Tüm analarımız anneler günü kutlu olsun.” 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co