BİSİKLET SPORCULARI YUNANİSTAN’DA

Anasayfa Spor 02 Mayıs 2014 651 Okunma
BİSİKLET SPORCULARI YUNANİSTAN’DA

Yalova Belediyespor Bisiklet Takımı, Yunanistan’da Dünya Şampiyonası elemelerine katıldı. Girit Adası’nda 3 gün süren yarışların ardından elemeleri geçen sporcular yurda dönüş yaptılar. Elemeleri geçen; Zafer Yalın, Adem Koçay ve takım kaptanı Bahadır Düner Ağustos ayının son haftası Slovenya’da yapılacak olan dünya şampiyonasına isimlerini yazdırmayı başardılar.

 

 

Dünya Şampiyonası elemelerini değerlendiren Yalova Belediyesi Bisiklet Takımı Antrenörü ve Kaptanı Bahadır Düner şunları dile getirdi; “Elemelerin ilk günü saate karşı tırmanış etabıyla başlayan yarışlarda; ikinci gün 101 km’lik dağlık etap ve üçüncü günde; 135 km’lik Girit Dağı’na tırmanış etabı gerçekleştirildi. Hava şartlarının elverişsiz olduğu yarışlarda birçok sporcu yarışı tamamlayamamıştır. Ancak zorlu hava şartlarına rağmen bisikletçimiz Zafer Yalın, ikinci olarak Yalova’nın adını Yunanistan’da duyurmuştur. Elemeler öncesi, elemeler sırasında ve sonrasında bizlere desteklerini esirgemeyen Yalova Belediye’sine teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co