ÇİFTLİKKÖY’DE YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi ÇKM’de yaz dönemi kursları başlıyor.

Anasayfa Güncel 13 Mayıs 2014 846 Okunma
ÇİFTLİKKÖY’DE YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi ÇKM’de yaz dönemi kursları başlıyor. ÇKM Müdürü S.Tamer Balkaş, öncelikli olarak 17 branşta kurslar açılacağını dile getirerek, “Bu kursların dışında da yoğun olarak talep gören branşlar olursa, yeni kurslar açılabilir. Ancak bu yaz dönemindeki ana branşlarımız, dans, folklor, resim, diksiyon gibi sanatsal dalların yanı sıra masa tenisi, hemsball, aerobik, voleybol, badminton, basketbol gibi takım sporları, karate, yüzme gibi dallar ve kemençe, bağlama, gitar, keman, akordiyon gibi hem batı hem de Türk müziği enstrumanlarıyla ilgili olacak.

 

 

Her yaş ve her kesimden tüm Çiftlikköylüler başta olmak üzere, Yalovalıları da kurslarımıza bekliyoruz” diye konuştu. Balkaş, sportif faaliyetlerin Çiftlikköy Belediyesi Spor Tesisleri’nde, yüzme kurslarının Çiftlikköy sahilinde yüzme öğretmenleriyle gerçekleştirileceğini ifade ederek, diğer kursların ÇKM binasında yapılacağını belirtti. Başvurular için son tarih ise 30 Mayıs 2014 Cuma günü mesai bitimi olarak belirlendi. Kurslarla ilgili ayrıntılı bilgi Çiftlikköy Belediyesi’nin internet sitesi yalovaciftlikkoy.bel.tr ve sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta ciftlikkoykulturmerkezi.ckm adresinden ulaşılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co