FİKRET KIR’DAN AÇIKLAMA

Büyük Birlik Partisi MYKY Üyesi Fikret Kır Tarafından çeşitli mecralarda çıkan haberler için yazılı basın açıklaması yapmıştır.

Kır; “Yalova’daki  RANT çeteleri ve şer odakları tarafından Partimiz  , Belediye başkan adayımız Talip Bayburtlu  ve şahsım adına bir karalama kampanyası başlatılmıştır. Adı sanı belli olmayan sahte internet hesaplarından hakkımızda türlü iftiralar yazılmakta ve yayınlanmaktadır. Yerel gazete ve portallarda da bu haberler yayınlanmıştır. Dilekçe bile yazamayacak Türkçe bilgisine sahip kimselerin ellerine tutuşturulan basın açıklamaları ve iftiralar gazetelere gönderilmekte  Büyük Birlik Partimiz  ve bizler itibarsızlaştırılmaya çalışılmaktadır. Büyük Birlik partisi adına beyanat verenler ve pazarlık yapanlara soruyorum bugüne kadar hiç Büyük Birlik Partisine oy verdiniz mi?

           Yalova’yı ona buna peşkeş çekenler , rant için Yalova’ nın tüm arazilerini satıp savanlar , belediyenin – devletin malını hesapsızca yiyenler bizim hakkımızda bir kara kampanya başlatmışlardır. Yedikleri yedirdikleri kavurmalar daha kursaklarında duruyorken  , yandaş-ortak müteahhitlerine yaptıkları imar kıyaklarının hesabını daha verememişken. Seçim kampanyaları boyunca sponsorları tarafından dağıtılan erzakların , hediyelerin , paraların hangi karşılık ve hangi pazarlık uğruna verildiğini açıklayamamışken bize iftira atıyorlar.

Bizi Muhsin Başkanın davasına ihanet etmekle suçlayan bazı mihraklara ve eski partililere şunu açıkça belirtmek istiyorum. Bizler  kimse ile pazarlık yapmadık. Asıl pazarlık yapan sizlersiniz ve bugüne kadar büyük birlik partisinin adını kullanarak kendinize yer buldunuz. Çeşitli yerlerde Büyük Birlik Partisi adına makamlar alan , güzel maaşlar alan sizlersiniz.

Büyük Birlik Partisi seçime girerken ,başka bir parti adayının yanında açıkça çalışan  , her yerde onun propagandasını yapan bizler değiliz. Hatta bir başka partinin belediye başkanı adına kendi partisinin MKYK üyesini tehdit eden de sizlersiniz. Şükür Allah’a biz kimsenin paralı  fedaileri olmadık. Üstelik belki sizi küçük menfaatlere satın aldılar ama bizi kimse  satın almayı başaramadı. Bize oylarını bir başka partiye verdiler , yok o partiye yok bu partiye çalıştılar diye iftira edenlere aşağıdaki tabloyu ve yıllara göre aldığımız oyları delil gösteriyorum . Umarım yeterli olur.

27 Mart 1994 Belediye Seçimi  İSTANBUL  YALOVA İlçe Belediyesi Seçim Sonuçları  175 OY

18 Nisan 1999 Belediye Seçimi  YALOVA        278 OY

28 Mart 2004 Belediye Seçimi  YALOVA   297 OY

29 Mart 2009 Belediye Seçimi   YALOVA  21 OY

31  Mart 2014  Belediye Seçimi  YALOVA  906  OY

 

Görüldüğü gibi bu yerel seçimlerde partimiz Yalova’da Tarihinin en yüksek belediye başkanlığı  oyunu almıştır.

Bize iftira edenlere ve hala Büyük Birlik Partisi adına bir yerlerde pazarlık yapan ESKİ PARTİLİLERE sesleniyorum.

Bir müdürlüğe , bir koltuğa kanarak bizlere iftira etmeyin. Tüm iftiralarınız ve yaptıklarınız  er geç açığa çıkacaktır. Sizlere hakkımı helal etmiyorum. Büyük Birlik Partisi adını kullanarak geldiğiniz yerler ve kazandığınız her rant size HARAMDIR bilesiniz. Kendi şahsi çıkarlarınız için davamıza yaptığınız iftira ve ihanet asla unutulmayacaktır. Yüce Allah herkesin kendi  oyunlarını kendi başına çalacaktır.

 

Yalova halkına ve büyük birlik partisi camiasına şunu bir kez daha belirtmek isterim ki. Biz göreve geldiğimiz günden bu yana hesabını veremeyeceğimiz hiçbir iş yapmadık. Her zaman düz durduk doğruyu söyledik. Biz kimseye biat etmiş kimseye kul köle olmuş kişiler değiliz. Bize etkilerinin geçmeyeceğini biliyorlar , bizi kendilerine yandaş yapamadılar ve Tehditler   bizi  durduramadı . Bu karalama kampanyası da durduramayacaktır. Büyük Birlik Partisi kimsenin arka bahçesi değildir ve asla olmayacaktır.

 

Bu karalama kampanyasının amacı rant çeteleri ve şer odakları tarafından bizim susturulmak istenmemizdir. Bizi satın alamadılar , kontrol altına alamadılar ve susturmak istiyorlar. Bugüne kadar yaptığımız hiçbir açıklamaya  cevap vermediler. Biliyorlar ki sözlerimiz doğru biliyorlar ki biz gerçekleri söylüyoruz . Sorularımıza cevap vermediler çünkü boğazlarına kadar batağın içindeler. Önümüzdeki seçim sürecinde bizi susturmak istiyorlar.

 

Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak.
Halbuki, biz sussak, tarih susmayacak.
Tarih sussa, hakikat susmayacak.
Onlar sanıyorlar ki, bizden kurtulsalar mesele kalmayacak.
Halbuki bizden kurtulsalar vicdan azabından kurtulamayacaklar,
Vicdan azabından kurtulsalar, tarihin azabından kurtulamayacaklar.
Tarihin azabından kurtulsalar, Allah’ın gazabından kurtulamayacaklar.

 

    Siyasete ilk başladığım günlerde söylediğim sözleri tekrar ediyorum ; Diyorum ki ! Türkiye ve Yalova siyasetinde bir yangının varlığına inanıyorum. Teşbihte hata olmaz..Hz. İbrahim’i ateşe atmışlar, biz de bu ateşe su taşıyan karıncalarız. Taşıdığımız su ile ateş söner mi sönmez mi, bilemem. Ancak bildiğim şu ki; ben bu suyu taşıyacağım. Biz çölde bilhakkın gemiyi yapmaya talip olup yapanlarız. Suların Rab’bi suyu getirir ya da getirmez. O’nun bileceği iştir. Biz doğru yolda yürüyoruz, sonucu bize nasip edecek Allah’tır.” dedi.

 

 

 

Please follow and like us:

Bunları da sevebilirsiniz

FİKRET KIR’DAN AÇIKLAMA” için bir yorum

  1. Fikret Kır’ın cahillikle suçladığı Ercan Aydın: Senin gibi okumuş cahiller bu memleketi bu hale getirdi, getirmeye de devam ediyorlar… Sen bu partinin yüz karasısın,Bbp için sen bir şanssızlıksın Fikret Kır, senin gibi bir yöneticiden utanıyorum artık, sen MKYK üyeliğini bırak dört tane koyunu bile güdemeyecek bir adamsın. Sırf medyada popiler olmak için çırpınmaktasın. Ecnebi artistler gibi gözüne gözlük takarak nargile kafelerde zaman geçirdiğin günleri de biliyoruz.. senin bütün işin hava atmak. Sen geldikten sonra bütün dava arkadaşlarımız partiye küstü kaçtı. Sen başkan olmasaydın bu parti 900 oy değil 2000 oy daha almıştı. Sen bunu başarı mı zannediyorsun da milleti kandırıyorsun ? Ayak oyunlarını bırak. Cahil dediğin Ercan Aydın bütün il ve ilçe örgütleri olmak üzere teşkilatlarını; Bozok ve Remzi Çayır’a giderek nasıl feshettirecek sen göreceksin. Yalovadaki şu seçim bitsin görelim bakalım MKYK üyeliğin vs. kalıcak mı elinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+
http://www.yalovacevre.com/2014/05/fikret-kirdan-aciklama">
YOUTUBE