KORTLARIN MİNİK ŞAMPİYONLARI

Türkiye Tenis Federasyonunca, 8-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında, İlimiz Yalova Tenis Ve Dağcılık Kulübünde düzenlediği 8-9-10 Yaş Hafta sonu turnuvası Yalova Tenis Kulübü ve Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü kortlarında oynanmıştır.

Anasayfa Spor 12 Mayıs 2014 489 Okunma
KORTLARIN MİNİK ŞAMPİYONLARI

Türkiye Tenis Federasyonunca, 8-11 Mayıs  2014 tarihleri arasında, İlimiz Yalova Tenis Ve Dağcılık Kulübünde  düzenlediği   8-9-10 Yaş  Hafta sonu  turnuvası  Yalova Tenis Kulübü ve Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü kortlarında oynanmıştır. Ülkemiz genelindeki çeşitli illerde faaliyet gösteren Kulüplerin  sporcuların katıldığı turnuva  4 gün aralıksız devam etmiş ve  bu turnuvada Yalova Tenis Kulübü sporcularımız yaptıkları zorlu mücadeleden başarı ile çıkmışlardır.

         

9  Yaş grubu sporcularımızdan   Egemen Atak ve Sevinç Saybo  1nci , Emirhan Demir 2nci , Sakarya’da düzenlenen 12 yaş  turnuvasına katılan Sarp Ege Seyrek 2nci  olmuşlardır.  Yalova Tenis Kulübü olarak ilk önceliklerimizden birisi de küçük yaş grubu sporcuların alt yapı çalışmalarına öncelik vererek  bu sporcular arasından performans sporcusu yetiştirmektir.  Hedeflediğimiz bu noktaya doğru yol almak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Turnuvada 1.ve 2. Olan sporcularımızı ve onları yetiştiren Başta Başanteranörümüz  Hüseyin TUNÇ ve Kulüp antrenörlerimizden  Selami YILDIZ’ı gösterdikleri bu başarılarından dolayı kutluyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co