Patron “anne” olunca

Anasayfa Genel, Güncel 10 Mayıs 2014 844 Okunma
Patron “anne” olunca

Kayserili kadın girişimci Berna İlter, firması BRN Yatakları tarafından Twitter üzerinden #dünyanınenrahatkucağı hashtagiyle annelerin çocuklarıyla çektikleri selfie fotoğrafların paylaşıldığı yarışmada, fotoğrafların tamamını beğenince “annelik içgüdüsü” öne çıktı ve tüm katılımcılara sürpriz hediyeler verdi.

BRN Yataklarının, Anneler Günü kapsamında, 30 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında Twitter’da düzenlediği “Dünyanın en rahat kucağı” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Patron-Anne-Olunca-Özlem-kayaBir hafta boyunca sevgi dolu anne çocuk fotoğraflarının kıyasıya mücadele ettiği yarışmada, BRN Yatakları özel jürisi tarafından birincilik ödülüne layık görülen anne, Özlem Kaya oldu.

Twitter üzerinden #dünyanınenrahatkucağı hashtagiyle annelerin çocuklarıyla çektikleri fotoğrafların paylaşıldığı kısa süreli yarışmaya, yurt genelinde 100’e yakın katılım oldu. Birinci seçilen anne BRN Yataklarından yatak ve emzirme yastığı kazanırken, çocuğuna da bebe yorgan ve yastık hediye edilecek.

 

-BRN’den Anneler Günü süprizi-

 

Berna İlter, Anneler Günü nedeniyle düzenlenen #dünyanınenrahatkucağı yarışmasına gösterilen yoğun ilgi sonucu katılan tüm annelere sürpriz hediyeler verme kararı aldıklarını açıkladı.

Dünya genelinde 60’a yakın ülkede satılan BRN Yatakları’nın düzenlediği yarışmaya gelen fotoğraflardan çok etkilendiğini kaydeden BRN Yatak Genel Müdürü Berna İlter, şunları söyledi:

“En değerli varlıklarımız olan annelerimize ve çocuklarına, Anneler Günü’nde verebileceğimiz en değerli hediyenin, dünya genelinde büyük ilgi gören ve kesintisiz konfor sağlayan BRN uyku ürünleri olduğunu düşündük. Bu düşünceden yola çıkarak, Twitter üzerinden düzenlediğimiz yarışmayla,  dünyanın en rahat yeri olan BRN Yatakları ile dünyanın en rahat kucağı olan anneleri buluşturduk. Büyük bir katılımla gerçekleşen yarışmamızda, birinciyi seçerken oldukça zorlandık ve yarışmamıza katılan tüm annelere yoğun talebin olduğu uyku ürünlerimizden hediye etme kararı aldık. Birinci seçilen anneyi tebrik ediyor, yarışmamıza katılan tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co