SALMAN’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Salman: “En değerli varlıklarımız olan annelerimizle birlikte geçirdiğimiz her günün değerini bilmeli ve sevgimizi göstermek için yılın yalnızca bir gününü beklememeliyiz.”

Anasayfa Güncel, Siyaset 09 Mayıs 2014 369 Okunma
SALMAN’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mesajında, anneliğin sürekli sevgiye ve özveriye dayanan, dünyadaki hiçbir değerle ölçülemeyecek ve yeri hiçbir zaman doldurulamayacak çok yüce bir duygu olduğunu belirten Salman, “Yaşamımız boyunca karşılıksız sevginin simgesi olan annelerimiz, çocuklarını yetiştirmek, geleceğe hazırlamak ve özgüvenli, kararlı bireyler olarak büyümelerini sağlamak için yakınmadan büyük bir özveriyle çaba göstermektedirler” dedi.

 

Seçim kampanyası boyunca Yalova sokaklarını baştan sona dolaşan ve kendisine destek olan annesi Halide Salman ve eşi Dilek Salman’ın haklarını ödeyebilmek için Yalova’ya 5 yıl boyunca onların yüzlerini güldürecek, başları dik gezmelerini sağlayacak hizmetler vereceğini belirten Başkan Adayı Salman, “Her güçlü erkeğin arkasında bir güçlü kadın vardır derler ama benim arkamda bir değil iki güçlü kadın var. Sadece onlarda değil, Yalova güzel anneleri ve güzel anne adayları da her zaman yanımda oldular. Hepsine sonsuz teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Mesajını şu cümlelerle sürdüren Salman, “Çocuklarına mutlu ve aydınlık yarınlar sağlamak, onları eğitmek, kendisiyle barışık, sorumluluklarının bilincinde, dünyadaki gelişmelere duyarlı ve çevresine saygılı bireyler olarak yetiştirmek için tüm güçlüklere katlanan annelerimiz, dünyanın en kutsal varlıklarıdır. Yaşamlarını çocuklarına adayan annelerimizin, tek beklentileri, çocuklarından görecekleri ilgi ve sevgidir. Onları mutlu etmenin, yaşamlarını güzelleştirmenin ve yüzlerini güldürmenin en güzel yolu budur.”

 

Salman mesajını şöyle tamamladı: “Varlıklarıyla yaşamımızı güzelleştiren ve dünyanın en yüce görevini üstlenen annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, insanların yaşamlarının sonuna kadar annelerini sevgiyle ve içtenlikle kucaklamaları umuduyla, tüm Yalovalılar’a esenlikler diliyorum.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co