YALOVA LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİNDE BAŞKAN AYDIN ALTIPARMAK OLDU

Anasayfa Genel, Kültür Sanat 10 Mayıs 2014 1078 Okunma
YALOVA LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİNDE BAŞKAN AYDIN ALTIPARMAK OLDU

 

Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği olağan genel kurulu geçtiğimiz hafta sonu Yalova Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Katılımın yoğun olduğu genel kurulda yeni dönem yönetim kurulu seçimi yapılırken Başkan Aydın Altıparmak oldu.

 

Yalova Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen genel kurula saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşı’nın ardından başlandı. Geçmiş döneme ait denetleme raporlarının okunmasından ardından kısa bir konuşma yapan Aydın Altıparmak “Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği olarak, mezunlarımızın lisemiz ile bağlarını güçlü tutmak, birbirleri arasında başta iş hayatında olmak üzere bir sinerji yaratmak, öğrencilerimiz ile mezunlarımızı bir araya getirerek, öğrencilerimize iş hayatı konusunda yol göstermektir. Her geçen gün daha büyük bir aileye sahip olan derneğimiz, gerçekleştirdiği proje ve etkinlikler ile Yalova Lisesi camiasını bir araya getirmekte ve lisemize destek vermektedir. Ayrıca düzenli olarak imkânı olmayan öğrencilerimize burs vermeye devam eden derneğimiz daha fazla öğrenciye ulaşmak için elinden geleni yapacaktır. Yönetim kurulu arkadaşlarımıza bu konuda güvenimiz tamdır.” şeklinde konuştu.

 

Tek listenin seçime girmesi sonucu yeni dönem Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkan Aydın Altıparmak, Başkan Yardımcısı Murat Dönmez, Genel Sekreter Uğur Aydın, Muhasip Gizem Akın, Basın Sözcüsü Nihan Daştan, Üyeler Mustafa Derya Arıcı, Safa Serhat Özer, İlkay Evrim Akıncı, Nebahat Taner’den oluştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co