ENGELLİLER OKULU YIL SONU ETKİNLİĞİ

Yalova Eğitim Uygulama Engelliler Okulu 2013-2014 eğitim öğretim yılının sonunu eğlenerek tamamladı.

Anasayfa Eğitim 13 Haziran 2014 529 Okunma
ENGELLİLER OKULU YIL SONU ETKİNLİĞİ

 

yılsonu-etkinliği-(3)-webYalova Eğitim Uygulama Engelliler Okulu 2013-2014 eğitim öğretim yılının sonunu eğlenerek tamamladı. Engelli öğrenciler ve ailelerinin buluştuğu etkinlikte öğrenciler ve eğitimciler bütün yılın yorgunluğunu okul aile birliğinin düzenlediği organizasyon ile attı. Sporium tesislerinde düzenlenen yıl sonu etkinliğine çok sayıda veli ve öğrenci katıldı. Öğrencilerin hazırladığı gösteriler sahnede izleyicilere sunulurken izleyenlerden tam not aldı. Yalova Eğitim Uygulama Engelliler Okulu öğrencileri için düzenlenen etkilikte öğrenciler ve veliler doyasıya eğlendi. Program hakkında bir açıklama yapan Okul Aile Birliği Yöneticileri seçimden önce yanlarından ayrılmayan siyasilerin bu özel günde davete katılmamalarından duydukları üzüntüyü dile getirdiler.

Bir yanda sevinç bir yanda hüzün

Düzenlenen yıl sonu etkinliğinde veda yemeği yendi, doyasıya eğlenen öğrenciler karne töreninin ardından birbirleri ile vedalaştı. Duygusal anlarında yaşandığı etkinlik hatıra fotoğrafı çekilerek son buldu.

yılsonu-etkinliği-(2)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co