MAHALLE MUHTARLARI VE YAFEM’DEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

 

 

Yalova merkeze bağlı mahallelerde görev yapan muhtarlar ve Yalova Folklor Eğitim Merkezi(YAFEM) Başkanı Özer Koyuncu ile yönetim kurulu üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a nezaket ziyaretinde bulundular. Yeni görevinde Başkan Salman’a dileyen ziyaretçiler çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

 

Muhtarlarla her ay bir araya geleceğini, mahallelerdeki ihtiyaç ve problemlerin çözümlerinin masaya yatırılacağını dile getiren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Halkımızın ihtiyaçlarını en iyi bilen insanlardansınız. Her ay mutlaka bir araya gelip yapacağımız çalışmaları ve eksikleri değerlendireceğiz. Seçim öncesi yapmış olduğumuz tespitlerimiz var. Sizlerde öncelik sırasına göre bizlere mahallelerdeki sorunları aktararak yapım sürecini hızlandırmış olursunuz. Mahallerimiz hak ettiği hizmete kavuşacak” diye konuştu.

 

“Kültürel Çalışmaların Destekçisi Olacağız”

 

YAFEM Başkanı Özer Koyuncu ve yönetim kurulu üyelerince gerçekleştirilen ziyarette bu yıl düzenlenecek olan festivalle ilgili bilgiler alan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Seçim öncesi ve sonrasında altını ısrarla çizdiğim bir konu var. Ben, %100’ün Belediye Başkanı olacağım. Bu doğrultuda her kuruma aynı mesafede olacağım ve kentimiz adına faydalı her işe destek olacağım. Kültürel çalışmalarda bunlardan biri. Çeşitli derneklerde görevler aldım. Konulara hakim durumdayım. YAFEM’in Türk Dünyası’nı kentimizde buluşturduğu festival ayrı bir güzellik. Bu konuda imkanlarımız dahilinde sizlerin destekçisiyiz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.