SALMAN “Biz kıvılcımı, Yalova’dan çaktık”

Anasayfa Güncel, Siyaset 03 Haziran 2014 530 Okunma
SALMAN “Biz kıvılcımı, Yalova’dan çaktık”

Yalova Belediye Başkanı Salman, “Biz kıvılcımı, Yalova’dan çaktık. Umarım bunun devamı gelir. Taş suya atılmıştır, bunun dalgaları bütün Türkiye’ye yansıyacaktır”. 1 Haziran Belediye Başkanlığı seçiminden başarıyla çıkan CHP Belediye Başkanı Vefa Salman, İl Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

 

 Yalova CHP Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Adliyesi’nin önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, ‘’Allah’ın adaletine inandığımı her zaman söyledim.  Hakkettiğimiz koltuğa yeniden oturacağız. Bundan sonraki hedefimiz, herkesin belediye başkanı olmak. Asla ayrımcılık yapmadan, ötekileştirmeden, hareket edeceğim. Bunun temelinde, hümanizm sevgi var. Ben belediye başkanı sıfatımla Yalova’yı, Yalovalılarla beraber yürüteceğim. İl Başkanı ve Grup Başkanvekilimizle beraber diğer siyasi partileri ziyaret edeceğiz. CHP, sadece Yalova için değil, Türkiye için bir modeldir. Sevgi ve barış kardeşlik söylemde kalmayacak. Umarım Cumhurbaşkanlığı seçiminde de olumlu sonuç alırız. Türkiye her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz kıvılcımı, Yalova’dan çaktık. Umarım bunun devamı gelir. Taş suya atılmıştır, bunun dalgaları bütün Türkiye’ye yansıyacaktır’’ dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co