Yalova Koleji’nde 17. Mezuniyet Coşkusu

Anasayfa Eğitim 13 Haziran 2014 986 Okunma
Yalova Koleji’nde 17. Mezuniyet Coşkusu

Yalova’da  20 yıldır eğitim veren Özel Yalova Koleji, geleneksel yılsonu gecesi ve 17. mezuniyet töreninde veli ve öğrencileriyle bir araya geldi. Okulun bahçesinde düzenlenen programa Yalova Koleji Kurucusu Ali Çankaya, Orta Okul Müdürü Emre Ateş, Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Şenduran, okul öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda konuşan Kurucu Ali Çankaya, “Okulumuz verdiği eğitim ve sosyal faaliyetleriyle Yalova’da özel okullar arasında isminden söz etmeye devam ettirecektir. Öğrencilerimizin akademik başarıları bizleri oldukça mutlu ediyor. Çocuklarımız geleceğe bırakacağımız en büyük mirasımız ve yetişmiş insanlardır. Onların başarılarının aldıkları değerler eğitimi ile taçlanması için uğraşıyoruz. Mezun olan öğrencilerimize de öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Gecede anasınıfından başlayarak 8. Sınıfa kadar tüm yaşlarda gösteriler sergilendi. Gecede Kolej bünyesinde bulunan kreş ve anasınıfı öğrencilerin gösterileri büyük beğeni kazandı. Ayrıca Özel Okullar Arası Antalya’da yapılan Bilim Olimpiyatlarında Türkiye 1.ve 2.si olan öğrenciler; Küçükler ve Yıldızlar kategorisinde derece alan Kolej Basketbol Oyuncuları ve sınıf birincileri ödüllendirildi. Gece son sınıfların kep töreni ve pasta kesimi sonlandırıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co