YTSO’DAN BELEDİYE’YE TAM DESTEK

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası(YTSO) Başkanı Tahsin Becan ve yönetim kurulu üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Anasayfa Ekonomi 11 Haziran 2014 495 Okunma
YTSO’DAN BELEDİYE’YE TAM DESTEK

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası(YTSO) Başkanı Tahsin Becan ve yönetim kurulu üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Yalova’yı ilgilendiren her sorunun çözümü için görev almaya hazır olduğunu ifade eden Becan; “Yalova Belediye ile işbirliği içerisinde bizlere vereceğiniz her türlü sorumluluğa hazırız. Talep ettiğiniz takdirde elimizden geleni yaparız. Kentimizde çözüm bekleyen problemlerin aşılmasında biz göreve ve desteğe hazırız” dedi.

 

ytso-dan-yalova-belediyesine-destek-2

 

Mevcut sorunların çözümü için en kısa sürede detaylı bir toplantı yapmaya hazır olduğunu söyleyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Başta ekonomik problemler olmak üzere kentimizi ilgilendiren çok sayıda konuda Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na önemli görevler düşüyor. En kısa sürede daha detaylı olarak bir araya gelerek ilimizin sorunlarını masaya yatıracağız. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi. YTSO Başkanı Tahsin Becanve yönetim kurulu üyeleri ile Başkan Salman, bir süre sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.

 

Ziyarette YTSO Başkanı Becan, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a günün anısına plaket takdim etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co