ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

 

Yalova Belediye Başkanı Vefa SALMAN’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası(YTSO) Başkanı Tahsin Becan ve yönetim kurulu üyeleri , Yalova Mimarlar Odası Başkanı Hakkı Gültekin ve yönetim kurulu üyeleri, Yalova Barosu Başkanı Cevdet Bekler ve yöneticiler, Yalova ve İzmir Karşıyaka Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

 

YTSO’DAN TAM DESTEK

 

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası(YTSO) Başkanı Tahsin Becan ve yönetim kurulu üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Yalova’yı ilgilendiren her sorunun çözümü için görev almaya hazır olduğunu ifade eden Becan; “Yalova Belediye ile işbirliği içerisinde bizlere vereceğiniz her türlü sorumluluğa hazırız. Talep ettiğiniz takdirde elimizden geleni yaparız. Kentimizde çözüm bekleyen problemlerin aşılmasında biz göreve ve desteğe hazırız” dedi.

Mevcut sorunların çözümü için en kısa sürede detaylı bir toplantı yapmaya hazır olduğunu söyleyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Başta ekonomik problemler olmak üzere kentimizi ilgilendiren çok sayıda konuda Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na önemli görevler düşüyor. En kısa sürede daha detaylı olarak bir araya gelerek ilimizin sorunlarını masaya yatıracağız. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi. YTSO Başkanı Tahsin Becanve yönetim kurulu üyeleri ile Başkan Salman, bir süre sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.

Ziyarette YTSO Başkanı Becan, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a günün anısına plaket takdim etti.

 

 

 

Mimarlar Odası’ndan Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova Mimarlar Odası Başkanı Hakkı Gültekin ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yalova sorunlarının da gündeme geldiği ziyarette Başkan Salman, duyarlılığından dolayı oda yöneticilerine teşekkür etti.

Kendisine yeni görevinde başarılar dileyen Yalova Mimarlar Odası Başkanı Hakkı Gültekin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “İlimizin sorunlarını basın aracılığıyla gündeme taşıyarak kamuoyu oluşturuyorsunuz. Bu çalışmanız benim hoşuma gidiyor. Bundan sonra karşılıklı diyalogla sorunları gündemimize alırsak çözüm yolunu daha kısa sürede elde edeceğimize inanıyorum. Aynı duyarlılığın devamını dileyerek, ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yalova Barosundan Başkan Salman’a Ziyaret

Yalova Barosu Başkanı Cevdet Bekler ve yöneticiler, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a nezaket ziyaretinde bulundular. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı tebrik eden baro yönetimi, Yalova Belediyesi’ne her türlü çalışmada katkı sağlamak için destek sözü verdi.

Yalova Barosu’nun sadece hukuki değil kültürel ve sosyal çalışmalarını da yakından takip ettiğini söyleyen Başkan Salman; “Kültürel çalışmalarla hem Yalova halkına mesaj veriyorsunuz hem de baromuzdaki avukatların meslek dışında da ne kadar donanımlı olduğunu gösteriyorsunuz. Hepinizi çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum” dedi. Başkan Salman, Baro Başkanı Cevdet Bekler ve yöneticilerle bir süre sohbet etti.

Yalova ve Karşıyaka ADD’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova ve İzmir Karşıyaka Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

 

Karşıyaka Atatürkçü Düşünce Derneği üyelerini misafir etmekten ve ziyareti birlikte gerçekleştirmekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Yalova Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Tunç Bulan, Başkan Salman’ın yapacağı çalışmalarla Atatürk ve Yalova bağını tüm Türkiye’ye tanıtacağına yürekten inandığını dile getirdi.

Atatürk’ün yaşamında Yalova’nın büyük bir yeri olduğunu ve Atatürk’ün kenti Yalova’yı hep birlikte marka yapacağız diyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Eski heykelin yer aldığı göbeğe Atatürk’ün heykelini yeniden koyacağız. Koyacağımız heykelde Atatürk’ün Sığırtmaç Mustafa ile kompozisyonunu işlemek istiyoruz. Atamızın Yalova’ya ilk geliş tarihi olan 19 Ağustos’a kadar heykeli yetiştirmeye çalışacağız. Yürüyen Köşk’ün marka değerini yeniden arttırmak için çalışmalara başladık. El birliğiyle Atatürk’ün kenti Yalova’yı en güzel şekilde tanıtacağız” diye konuştu. Başkan Salman, Atatürkçü Düşünce Derneği üyeleriyle bir süre sohbet etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.