GÜLER “8 KASIM ÇİFTLİKKÖY’DE ‘BİRLİK’LE ANILACAK”

Spread the love

Ülkemiz son derece kritik bir dönemeci dönüyor. 2015 yılında yapılacak genel seçimlerde çıkacak sonuç da demokratik, laik Türkiye Cumhuriyeti’nde Atatürk ilke ve inkılâplarının korunması, cumhuriyet kazanımlarının yüceltilmesi, Türkiye’nin aydınlık, masmavi, güzel günlere kavuşabilmesi açısından büyük önem taşıyor.

 

2015 genel seçimleri öncesinde Atatürk devrimcilerine; emperyalist güçlere karşı ulusal kurtuluş savaşını başarıyla kazanıp Cumhuriyeti kuran Kuvayi Milliye ruhuna sahip insanlara; Sevr’i yırtıp atan, Lozan’ı yapan, köy enstitülerini, halk evlerini kuran, medeni kanunu çıkaran, yurdun dört bir yanını demir ağlarla ören insanların yeni nesil torunlarına büyük görevler düşüyor. Şahsım adına bu ortak paydada buluşan tüm insanların genel seçimler öncesinde kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yapacaklarına inancım tamdır.

 

Bu nedenle kendi adıma elimi taşın altına koyacağım günün geldiğini düşünüyor ve 8 Kasım tarihinde yapılacak CHP Çiftlikköy Olağanüstü Genel Kongresi’nde ilçe başkanlığına adaylığımı açıklıyorum.

 

Hemen her seçimde Çiftlikköy’deki oylarını katlayarak arttıran parti örgütümüzün önümüzdeki süreçte de başarılarını tazelenmiş kadrolarla sürdüreceği inancını taşıyorum.

 

Yaklaşık 3 aylık bir süreçte bu düşüncelerimi tüm örgüt üyesi dostlarımla paylaştım ve gereken vazifeyi alabileceğimi dile getirdim. Şükürler olsun ki bugüne kadar tüm partili dostlarım, ağabeylerim, ablalarım, annelerim bana bu desteği ve güveni verdiler. Örgüt üyelerimizden aldığım bu güç ve destekle de 8 Kasım günü kongre delegelerimizden güvenoyu istiyorum.

 

Görev alacak yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte 8 Kasım tarihinin Çiftlikköy’de CHP açısından ‘birlik, beraberlik’ sözleriyle anılacağını tüm kalbimle inanıyorum.

 

Çiftlikköy’de partimizin bugünlere gelmesinde büyük katkıları olan bugüne kadar görev yapmış tüm ilçe başkanlarımıza, ilçe yöneticilerimize, belediye başkanlarımıza, belediye ve il genel meclis üyelerimize teşekkür ediyor;

 

8 Kasım Cumartesi günü saat 13:00’te Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacak kongreye tüm ilçe halkımızı davet ediyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.