YALOVA’DA 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ

Spread the love

YALOVA’DA 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ

 

Yalova Belediyesi ve Taşköprü Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği neşe dolu geçti. Dünya’nın çeşitli ülkelerinden çocukların da katıldığı 23 Nisan programında birçok etkinlik düzenlendi.

 

Başkan Salman Sporculara Eşofman Takımı Hediye Etti.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, spor kategorisinde düzenlenecek etkinliklere katılmak için Yalova’ya gelen sporcuları Yalova Belediyesi’nde ağırlayarak başarılar diledi. Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği günde güreş müsabakalarında kardeşliğin kazanacağına inandığını dile getiren Başkan Salman, sporculara Yalova Belediyesi tarafından hazırlanan eşofman takımı hediye etti.

 

Başkan Salman 23 Nisan’ı Çocuklarla Kutladı.

Çocukların bayramlarını dolu dolu kutlamasını hedefleyen Yalova Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramına özel etkinlikler düzendi. Çocuk tiyatroları, yüz boyama, resim sergisi, dans ve folklor gösterilerinin düzenlendiği programlara Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman da katılarak çocukların coşkularına ortak oldu.  Bu anlamlı günde böyle bir etkinlikte çocuklarla buluşmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Salman,çocukların bayramlarını kutlayarak, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını saygıyla anıyor, bayramı sizlerle birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyorum.”

Bulgaristan, Makedonya, Moldova Özerk Bölgesi’nden gelen Gagavuzya temsilcilerinin de katıldığı programı izleyen Başkan Salman, Atatürk’ün kentinde çocuklara armağan ettiği bayramı kutlamanın çok anlamlı olduğunu dile getirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.