ÖZEL ATAKENT HASTANESİ’ NDEN DEV TRANSFERLER

Spread the love

Özel Atakent Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji ile Göz Hastalıkları branşlarında Opr. Dr. Dilek ABUL ve Opr. Dr. Kadir ABUL’ u hekim kadrosuna dahil etti.

Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Dilek ABUL Kimdir?

1983 yılında Karabük’ de doğan Opr. Dr. dilek ABUL, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlığını İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde tamamlayan ABUL, Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi, İstanbul eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Bursa İnegöl Devlet Hastanesi’ nde hizmet verdi. Opr. Dr. Dilek ABUL, “ Şaşılık Muayeneleri ve Testleri”, “Katarakt, Şaşılık, Göz Yaşı Yolları Tıkanıklıkları ve Göz Kapağı Bozuklukları Cerrahisi”, “Lazer Uygulamaları”, “Retrobulber, Subkonjonktival ve İntravitreal Enjeksiyon” alanlarında sağlık hizmeti sunacak.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Kadir ABUL Kimdir ?

Opr. Dr. Kadir ABUL, 1982 yılında Ardahan’ da doğdu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yabancı Diller Bölümü’ nden mezun olan ABUL, uzmanlığını T.C. Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde tamamladı. Sırasıyla T.C. Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi ve Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi’ nde hizmet sunan Opr. Dr. Dilek ABUL, “Artroskopik Cerrahiler”, ” El Cerrahisi”, Travma Cerrahisi ( Kemik Kırıkları, Eklem Çıkıkları, Bağ, Tendon, Kıkırdak Yaralanmaları Cerrahi Tedavisi )”, “Çocuk Ortopedisi ( Gelişimsel / Doğmalık Kalça Çıkığı, Çarpık Ayak / Pes Ekinovarus ve Diğer Çocukluk Çağı Ortopedi Hastalıkları Tanı ve Tedavisi)”, “Romatizmal Hastalıkların Tanı ve Tedavisi”, “Spor Hekimliği” ile “her türlü eklem, bağ enjeksiyon tedavisi (PRP, Hyaluronik asit vs..)” alanlarında sağlık hizmeti sunacak.

Koyduğu doğru teşhisler ve güvenilir hekimliği ile hastalarının taktirini kazanan Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Dilek ABUL ile Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Kadir ABUL hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

ÖZEL ATAKENT HASTANESİ’ NDEN DEV TRANSFERLER” için bir yorum

  1. Temizlik personeli olarak çalıştıgım hastanede tandığım Kadir Abul her zamana saygı, sevgi ve dua ile andığım doktorumuz. Bir insan bu kadar mı güzel yürekli olur. Bu kadar mı dikkatle ve sabirla hastasına bakar tanıyın hak vereceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.