AK PARTİ’NİN 14. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti’nin 14. Kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

 

AK Parti’nin ayırım yapmadan, tüm vatandaşlara eşit hizmet verebilmek için gece gündüz çalıştığını ifade eden Başkan Oral, AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001’de kurulduğunu hatırlattı.

 

“İNANCIMIZ TAMDIR”

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti’nin 14. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “AK Parti ile başta millet iradesine saygı düşüncesi olmak üzere, siyasi ahlak, demokrasi ve siyasi erdem anlayışlarını Türk siyaset tarihine kazandıran bir dava hareketi başladı. Her zaman ve her mekânda milletimizin teminatı olan AK Parti, ülkemizi dünyada ve bölgesinde daha itibarlı bir noktaya taşımak için 2023 vizyonundaki devasa projelerle, milletimize hizmet etmeye devam edecektir. Bu vesile ile 2053 ve 2071 Türkiye’sini muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağımıza olan inancımız tamdır.

 

Bu vesileye; partimizin 14. kuruluş yıl dönümünü kutlar; Bu kutlu hareketin başlangıcıyla; şehrimize, ülkemize ve dünyanın birçok noktasında Türkiye hakkında büyük ümitler taşıyan insanlara huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.