BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANI OPR. DR. GÜLTEKİN RECEPOĞLU ÖZEL ATAKENT HASTANESİ’NDE

Spread the love

Sunduğu kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti ve yatırımını yaptığı 200 yatak kapasiteli modern sağlık kompleksi ile sağlık sektöründe iddialı olan ve sağlam adımlarla ilerleyen Özel Atakent Hastanesi, hekim kadrosuna son olarak dahil ettiği Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Gültekin RECEPOĞLU ile hizmet sunmaya devam ediyor.

1967 yılında Kastamonu’ da doğan Opr. Dr. Gültekin RECEPOĞLU, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlığını da aynı üniversitede tamamlayan RECEPOĞLU, sırasıyla Bartın Devlet Hastanesi, Çorlu Özel Reyap Hastanesi ve Lüleburgaz Özel Balkan Hastanesi’ nde hizmet sundu.

3 Ekim itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayan Opr. Dr. Gültekin RECEPOĞLU, “Bel ve Boyun Fıtığı”, “Bel Kayması”, “Belde Kireçlenme (Daralma)”, “Karpal Tunel Sendromu”, “Beyin ve Omurga Tümörleri”, “Kafa Travmaları”, “Bel, Boyun ve Beyin Ameliyatları”, “Sinir Sıkışıklığı Ameliyatı”, “Hidrosefali Ameliyatları”, “Omurga Kırıkları ve sinir Yaralanmaları Tedavisi” alanlarında sağlık hizmeti sunacak. Güvenilir hekimliği ve başarılı tedavileri ile hastalarının övgüsünü kazanan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Gültekin RECEPOĞLU, hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.