BAŞKAN SALMAN; “1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm emekçilerimizin bayramını kutladı.

 

“Değerli Mesai Arkadaşlarım ve Tüm Emekçiler, Emek ve dayanışma kavramları toplum olarak, ülke olarak hep birlikte sahip çıkmamız gereken değerlerdir. Kardeşliğin, dayanışmanın ve paylaşmanın ortak düşünce olduğu bu bayramda tüm emekçilerimizin coşkusunu paylaşıyorum. Emeğimizin değerini bilip, dayanışma duygumuzu yitirmediğimiz ve bu değerlerimizi hatırladığımız 1 Mayıs’ta, toplumun her kesiminin bir araya gelerek barış günleri olarak kutlamasını dilerim.

 

Emeğin sömürülmediği haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliğin olmadığı; aydınlık, eşit ve güzel bir dünyada yaşayabilmeyi temenni ettiğim ‘1 Mayıs İşçi Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. Aynı zamanda demokrasi kavramının ve güvenli bir gelecek için bu günün anlamını çok iyi algılamamız, hep birlikte değerlerimize bağlı kalıp emeğin, adaletin, dayanışma ve birliğin bu güzel ülkemizin ruhunu yansıttığı gerçeğini sonsuza dek yaşatacağımız bir gün olmasını diler, saygı ve sevgilerimi sunarım.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.