SUBAŞI EN İYİ BELDE SEÇİLDİ

Spread the love

Subaşı Belediyesinin, “Yerel Yönetimler Gençlik ve Belediye” temalı yarışmada belde belediyesi kategorisinde aldığı birincilik ödülü ile ilgili basın toplantısı düzenldi.

 

Basın toplantısına Ak Parti il başkanı Yusuf Ziya Öztabak, ilçe başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye başkanı Metin Oral, Subaşı Belediye başkanı Volkan Yılmaz, Meclis üyeleri ve Parti yöneticileri katıldı.
SUBAŞI-EN-İYİ-BELDE-SEÇİLDİ-BASN-TOPLANTISI

 

İl başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Yalova’da 9 ilçe ve belde belediye başkanlığına sahibiz, maalesef Yalova ve Çınarcık Belediyesi bizde değil, ama orada yapılanları da yakinen takip ediyoruz.
Kırsal bölgelerde yapılan Ak Parti hizmetlerinden memnunum, Başkanlarımız tecrübeli ve önemli işler yapılıyor. Ak Partili belediyelerin olduğu yerlerde hizmet farkını yapmalıyız ve bunuda yapıyoruz. Diğer belediyelere göre farkı görüyoruz.
Belediye Başkanlarımız 2-3 ayda bir yapılan hizmetler kamuoyu ve basın ile paylaşmali ve paylasacaklar.
2019 seçimlerinde tüm belediyelerde başarı sağlayacağız, Ak Partili belediyelerin farkını tüm Yalova görecek. Biz Belediyeciliği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Belediye başkanlığı tecrübesini ile devam ediyoruz.
Ak Partili Belediyeler arasında geçtiğimiz günlerde farklı kategorilerde bir yarışma yapıldı ve Subaşı Belediyesi hazırladığı proje ile bu yarışmaya katıldı ve 1 . cilik ödülünü kazandı. Ödülünü Sayın Başbakanımızın Ahmet Davutoğlu ‘un elinden aldı çok mutlu olduk.
Subaşı Belediyemiz güzel işlere, hizmetlere imza atıyor, kendisine abisi konumundaki Altınova Belediye başkanı Metin Oral ve diğer Belediye başkanları da kendisine her zaman destek ve yardım edecekler ” açıklamasında bulundu.
Altınova ilçe başkanı Hasan Zafer, Belediye başkanı Metin Oral ve belde başkanı Serkan Gedik’ de teşekkür konuşmasında bulundu.
Subaşı Belediye başkanı Volkan Yılmaz ise sözlerine teşkilata teşekkür ederek başladı. Yılmaz ” Beldemizde, Deprem sonrası yapılan ve atıl durumda olan bir mekan vardı, bu mekan sahipsiz, mezbele halinde, Alkol ve kötü alışkanlık sahibi kişilerin kullandığı bu alanı Gençlik merkezi haline getirdik.
Bu alanın herşeyini, içini, dışını değiştirdik, Gençlik için spor, Fitness ve diger aktiviteleri yerine getirecekleri bir proje oluşturduk ve Ak Partinin düzenlediği yarışmada 1 . cilik ödülüne layık görüldük.
Bu başarı meclis Üyelerimiz, belde teşkilatımız, İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkanımızın da büyük desteği oldu ve herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.