BAŞKAN AVNİ KURT’TAN MUHTARLARA BİLGİSAYAR

Spread the love

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, ilçedeki 5 mahallenin muhtarlarına daha rahat hizmet edebilmeleri için dizüstü bilgisayar hediye etti. Kurt, bilgisayar hediyelerini belediye meclis üyeleriyle birlikte muhtarlara teslim etti. Harmanlar, Taşliman, Hasanbaba, Çamlık ve Karpuzdere Mahallesi muhtarlarına hediyelerini teslim eden Başkan Kurt, yapılan çalışmalarda muhtarların büyük katkısı olduğunu söyledi.

 

Kurt, “Yaptığımız  çalışmalarda sizlerin de desteği ve Çınarcık halkının duyarlılığı sayesinde mahallelerimizi rahatlatmaya, Çınarcık’ımızı güzelleştirmeye ve sorunları çözmeye çalışıyoruz. Mahallelerde bizim elimiz ayağımız olan ve ilk tepkileri alan sizlersiniz. Ulaşamadığımız vatandaşlarımızın sorunlarını ve ihtiyaçlarını sizlerden öğrenip çözüm üretiyoruz” dedi.

 

Belediye imkanları çerçevesinde muhtarlara destek olduklarını ifade eden Başkan Avni Kurt, “Muhtarlarımızın sorunlarına en kısa sürede cevap vererek onların vatandaşlarımıza daha hızlı ve kısa sürede hizmet verebilmeleri için belediye imkanları çerçevesinde yardımlarımızı esirgemedik. Muhtarlarımızın en büyük sorunu olan bilgisayar eksikliğini de çözerek onlara  dizüstü bilgisayar hediye ediyoruz. Büyüklerimizin de dediği gibi çam sakızı çoban armağanı bu bilgisayarları iyi günlerde kullanmanızı diliyorum” diye konuştu.

 

Mahalle muhtarları da Avni Kurt’a teşekkür ederek büyük bir eksikliklerinin giderildiğini kaydetti.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.