ANJİYO ÜNİTESİ BİR YILI GERİDE BIRAKTI

Spread the love

Yalova Devlet Hastanesi Anjio Ünitesi ekibinde yer alan hekimler, hemşireler ve hastane yöneticileri başarılı bir yılı pasta keserek kutladılar.

 

Yalova Devlet Hastanesi Anjio Ünitesi ekibinde yer alan hekimler, hemşireler ve hastane yöneticileri başarılı bir yılı pasta keserek kutladılar.

 

Yalova Devlet Hastanesi idari katta, tüm hastane yöneticileri, hekimler ve hemşirelerin katıldığı kahvaltılı birliktelik, 17 Ağustos Çarşamba sabahı yapıldı.

 

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen kahvaltıda, Yalova Devlet Hastanesi Anjio Ünitesi’nin geride bıraktığı bir yıllık başarı tüm ekip ile beraber kutlandı.

 

Kahvaltıya, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ünal Küçükyılmaz , Yalova Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Hakan Sezen, Kardiyolog Hekimler; Uz. Dr. Fatih Rıfat Ulusoy(Anjiyo sorumlu hekimi- Tıbbi Hizmetler Başkanı), Uz. Dr. Mehmet Kocaağa, Uz. Dr. Feyza Kurt, Uz. Dr. Alper Vural, Uz. Dr. Fatih Beşiroğlu, Uz. Dr. Sabır Jahid, Nefrolog Uz. Dr. Özgür Akın Oto, Kalp Damar Cerrahı Uz. Dr. Üzeyir Özkan ve Uz. Dr. Anjio Ünitesi hemşire ve sağlık çalışanları katıldı.

 

Yalova Devlet Hastanesi Anjio bölümünü, Sağlık Memuru Necati Öztürk ile beraber kurduklarını, zaman içinde hekim sayısını 6’ya yükselttiklerini, buna paralel olarak da yardımcı personelle gün geçtikçe kadronun genişlediğini söyleyen Uz. Dr. Fatih Rıfat Ulusoy, “Stent, balon işlemi ile şah damara müdahale, felç geçiren hastalara müdahale, Akut ve Kronik hastalara müdahale edebilecek donanımdayız.

 

Bir yıl içinde, 1830 hastayı tedavi ettik. Bu başarıda yöneticilerimizin desteği büyük oldu. Hiç bir engel ile karşılaşmadık. Ekibimiz de istekli olunca başarı kaçınılmaz oldu. Biz ekip olarak, kaliteli hizmeti ilke edindik. En iyi olan malzemeyi temin edebiliyor, kullanıyoruz. En yeni ürünleri kullanmaktan geri kalmıyoruz” şeklinde konuştu.

 

ANJİYO-ÜNİTESİ-BİR-YILI-GERİDE-BIRAKTI

 

Son olarak, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ünal Küçükyılmaz ve Yalova Devlet Hastanesi Anjio bölümünü hekimleri 1. Yıl pastasını alkışlar içinde kestiler

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.