BAŞKAN SALMAN MUHTARLARLA TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ

Spread the love

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 13 mahalle muhtarı ile kahvaltıda bir araya geldi. Her ay gerçekleştirilen olağan toplantı bu kez Halil İnalcık Kültür Merkezi içerisinde yer alan ‘Engelsiz Cafe’de yapıldı. Toplantıda muhtarlar mahallenin ve mahallelinin sorunları hakkında Başkan Salman’ı bilgilendirdi.

 

Karşılıklı sohbet eşliğinde başlayan toplantıda Başkan Salman, sırasıyla mahallelerinin talep ve sorunlarını anlatan muhtarları dinledi. Her geçen gün sıkıntıların azaldığını belirten muhtarlar, Başkan Salman’a özverili çalışmaları için teşekkür ettiler.

 

Önem arz eden ve çözülmesi aksayan sorunlar için bizzat kendisiyle iletişime geçilmesini isteyen Başkan Salman, “Halk ile devlet arasında köprü görevi gören siz değerli muhtarlarımızla her ay toplantıda bir araya gelerek kentimizin sorunları hakkında konuşuyoruz. Mahallelerin ve mahallelinin sorunları neyse bunlar hakkında detaylı bilgiye sahip olan sizlersiniz. Bir talep ya da şikayet aldığınızda belediyemize bildiriyor ancak çözülmesi gecikiyorsa bunun için bizzat beni aramanızı ve bilgilendirmenizi istiyorum. Mahallelerimizin sorunları benim kendi sorunumdur. Yapılan çalışmaların ve sorunların çözülmesi için konuların her zaman takipçisiyiz. Kentimizi sorunsuz bir kent yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

Toplantı sonrasında Başkan Salman, mahalle muhtarları için hazırlatmış olduğu yeni yıl ajandalarını engelsiz cafe çalışanları aracılığıyla muhtarlara hediye etti.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.