ALTINOVA, EMITT FUARI’NDA

Spread the love

Altınova Belediyesi, 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan uluslararası EMITT 2017 Fuarına katılıyor.

 

Altınova Belediyesi, Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile birlikte Yalova’nın diğer ilçelerin de katılımıyla, 26–29 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan EMITT – 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılıyor.

 

ALTINOVA TANITILACAK

 

Fuarda Altınova’nın değerlerin yerli ve yabancı misafirlere tanıtacak olan Altınova Belediyesi, oldukça ciddi bir hazırlık dönemi geçirdi. Fuarda misafirlerine, kivi meyvesi, kivi reçeli ve canlı çiçek hediye edecek olan belediye personeli, ilçede bulunan Hersek Lagünü ile dünyanın 4. büyük tersane alanı olan Tersaneleri konuklara tanıtacak.

 

FUARIN ÜRÜN GRUPLARI

 

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla açılışı yapılacak olan dünyanın 5. büyük fuarının Ürün Grupları Şöyle: 

 

Otel İşletmeleri, Turizm İşletmeleri, Tur Operatörleri, Seyahat Acenteleri, Turizm Tedarikçileri, Resmi Kurumlar, Diplomatik Temsilcilikler, Etkinlik Organizatörleri, Akademik Kurum Ve Kuruluşlar, Diğer Turizm Faaliyetleri, Basın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.