AVNİ KURT ÖRGÜ ÖREN BAYANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Spread the love

Geçtiğimiz günlerde Çınarcık Belediyesi’nin başlattığı ve büyük ilgi gören ‘Çocuklarımız İçin Sevgiyle Örüyoruz’ adlı proje kapsamında ilçede yaşayan bayanlar ördüğü el emeği atkılar çocuklara teslim edildi.

 
İlçedeki bayanların  ‘Çocuklarımız İçin Sevgiyle Örüyoruz’ projesine kendi elleriyle 20 cm genişliğinde, 150 cm boyunda atkılar örerek bu sosyal sorumluluk projesine katkıda bulundular.

 

Çınarcık Belediyesi de bu sosyal sorumluluk projesine hiçbir menfaat beklemeden katılan bayanlara, Çınarcık Belediyesi Meclis Salonunda Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt tarafından teşekkür belgesi ve çiçek hediye verildi.

 

Belediye Başkanı Avni Kurt ; “Kısa bir süre içerisinde siz bayanlarımızın katkılarıyla el emeği göz nuru 250 adet atkıyı minik yavrularımızla buluşturduk. Minik yavrularımızın o yüzlerindeki mutlulukları her şeye değerdi. Şimdi de sizin yüzünüzde bu güzel sosyal sorumluluk projesine dair olmanın mutluluğunu görüyorum. Biz burada tamamen sizin el emeği göz nuru hediyelerinizi minklerle buluşturarak aracı olduk. Teşekkürü hak edecek birileri varsa o da sizlersiniz, bize inanarak ve güvenerek bu projeye dahil olduğunuz için her birinize ayrı ayrı  teşekkür ederim” dedi ve bayanlara hediyelerini takdim etti.

 

Projeye dair olan bayanlarda bu güzel etkinliğe aracı olduğu için Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’a ve ekibine teşekkür ettiler.

 

Büşra Gündüz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.