BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’DAN GENÇLERE MEKTUP VAR!

Spread the love

AK Parti il Gençlik Kolları, Başbakan Binali Yıldırım’ın gençlere yazdığı mektubu Çiftlikköy’de  Sandık Yönetim Kurulu üyeleriyle  bir araya gelip okudular.

 

İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek, İl Teşkilat Başkanı Muhammet Balcı, Çiftlikköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, gençlerle buluştu.

 

Gençlerin okuduğu Başbakan Binali Yıldırım’ın mektubunda; “Dostlarımız, yol arkadaşlarımız ve milletimizle beraber, köklü bir medeniyetin evladı ve zengin bir kültüre sahip bir vatanın mirasçısıyız. Biliyorum ki vatanımız da, milletimiz de bugüne değin geçirdiği çetin sınavları hep en önde saf tutan ve zorluklara yiğitçe göğüs geren akıl ve bilgi sahibi olduğu kadar da cesaret ve iman sahibi gençleri sayesinde verdi. Verdiğimiz bu sınavların her biri birbirinden zor, birbirinden meşakkatliydi.’’

 

‘’Demokrasinin egemen olduğu, özgür bir Türkiye’yi hep beraber inşa edeceğiz’’

 

‘’15 Temmuz 2016 tarihinde, milletimize yönelik daha önce eşi benzeri görülmemiş vahşilikteki ihanet girişimini de başta gençlerimiz olmak üzere Milletimiz durdurdu. Bu süreçte sergilediğin kahramanca duruşundan dolayı sana teşekkür ederim. Genç Kardeşim; şimdi 15 Temmuz 2016 tarihinde yazdığın destanın devamını yazma zamanı. AK Parti hareketinin özü, enerjisi ve en önemli unsuru hep gençler oldu. AK Parti olarak bugüne değin verdiğimiz demokrasi ve özgürlük mücadelesinde gençlerimiz hep en önde yer aldı. Tek amacı milleti ve vatanı için daha iyi bir gelecek kurmak amacıyla çalışmak olan ve senin de bir üyesi olduğun gençlik kolları teşkilatımızda, seni daha aktif yer almaya davet ediyoruz.

 

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, vesayetlerden arınmış, demokrasinin egemen olduğu, özgür bir Türkiye’yi hep beraber inşa edeceğiz. Geleceğimizin bugünden daha güzel olması, siz gençlerimizin gayretiyle mümkün olacak, geleceğin Türkiye’si sizin ellerinizle inşa edilecek ve emeklerinizle yükselecek. Seni de daha müreffeh bir Türkiye, daha aydınlık bir gelecek için bu kutlu yürüyüşte yol arkadaşı olarak görmek istiyor, fikirlerin, eleştirilerin, projelerin ve çalışmalarınla bize katkı vermeye davet ediyorum. Allah’a emanet ol.”

 

İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek ise, Başbakan Binali Yıldırım’ın mektubunun merkez ve ilçelerde kapı kapı dolaşılıp dağıtılacağını söyledi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.