BAŞKAN YILMAZ DAN KARNE HEDİYESİ

Spread the love

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı sömestr tatiline girmesiyle karne hediyesi heyecanı yaşayan öğrencilere sürpriz hediye Belediye Başkanı Volkan YILMAZ dan geldi.

 

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz 2016-2017 Yarı Yıl tatili dolayısıyla (Kaymakamlık ve Muhtarlıklar tarafından belirlenen) öğrencilere kıyafet yardımında bulundu. Öğrencilerle birlikte giyim mağazasına giden, Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’da bizzat ilgilenerek yardımcı oldu.

 

 

Kıyafetlerini alan öğrenciler Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a Çok Teşekkür ettiler. Çocukları mutlu etmenin, yüzlerini gülüyor olarak görmenin ayrı bir hazzı ve tadı olduğuna vurgu yapan Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz; “Subaşı Belediyesi olarak yarının büyükleri, çiçeklerden daha güzel çocuklarımıza yarıyıl tatili armağanı olarak bu tarz bir etkinliği gerçekleştirdik. Kendileri küçük ama kalpleri, gönülleri kocaman olan her biri ayrı değerli çocuklarımız için küçük bir hediye verdik. Gönül ister ki keşke daha fazlasını verebilsek. Onların her birinin yüzündeki gülümseme dünyalara bedel, mutlulukları mutluluğumuz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.