BELEDİYE BAŞKANLARI ‘HALK GÜNÜN’DE BAŞKAN SALMAN’A EŞLİK ETTİ

Spread the love

Her hafta Perşembe günü gerçekleştirilen ‘Halk Günü’ uygulamasında bu hafta Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a kentimize misafir olarak gelen Belediye Başkanları eşlik etti.

 

Her hafta makamında vatandaşların talep, şikayet ve önerilerini dinleyen Başkan Salman’a Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Erzincan Çağlayan Belediye Başkanı Çetin Çay eşlik etti. Genç, yaşlı, çocuk demeden bütün vatandaşların talep ve şikayetlerini birebir ağızdan dinleyen Başkan Salman’ı Bahçeşehir Kolejli minik öğrenciler de ziyaret etti. Hayata geçirmek istedikleri projeleri anlatan minikler Başkan ile birlikte hoş sohbet eşliğinde güzel vakit geçirdiler.

 

 

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Her hafta olduğu gibi bu haftada dolu dolu geçirdiğimiz halk günü uygulamamız belediye başkanlarımız ve hemşehrilerimle keyifli sohbet eşliğinde geçti. Talep ve şikayetlere kesin çözüm bulduğumuz halk günlerimize durmaksızın devam edeceğiz. Bizlere bu hafta eşlik eden belediye başkanlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.