BELEDİYESPOR OYUNCULARINDAN VEFA ÖRNEĞİ

Ülkemizin yaşadığı zor günlerde Yalova Group Belediyespor Basketbol Takımı oyuncuları anlamlı bir davranışa imza attı. Takım oyuncuları ile yemekte bir araya gelen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, sergiledikleri anlamlı davranış için kendilerine teşekkür etti.

 

Geçtiğimiz haftalarda oynanan Yalova Group Belediye Spor Basketbol Takımı ve Bandırma Kırmızı Basketbol Takımı arasında gerçekleşen müsabakanın geliri şehit ailelerine verilmişti. Aynı gün Takım Kaptanı Cihan Deliçay da bir açıklama yaparak, müsabakadan gelecek olan primi de şehit ailelerine bağışlayacaklarını belirtmişti.

 

 

Belediye Başkanı Vefa Salman, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Şube Başkanı Mustafa Ürkmez, Belediyespor Kulüp Başkanı Resul Kocaağa, Baş Antrenör İlker Salman, Takım Kaptanı Cihan Deliçay ve takımın oyuncuları Yalova Belediyesi Spor Kulübü’nde verilen yemekte bir araya geldi. Yemek sonrası Takım Kaptanı Cihan Deliçay ve takım oyuncuları verdikleri sözü tutarak Şube Başkanı Ürkmez’e maç sonrası aldıkları prim çekini teslim ettiler.

 

Belediyespor Basketbol Takımı oyuncularının gurur verici bir davranışa imza attıklarını belirten Başkan Salman, “Ülkemizin zor bir dönemden geçiyor. Baketbol takımımızın göstermiş olduğu duyarlılık beni oldukça duygulandırdı ve bir o kadar da mutlu etti.  Güzel bir olaya imza atan basketbol oyuncularımız, aldıkları primleri şehit ailelerine destek olmak için bağışladı. Oldukça anlamlı bir davranışta bulunan basketbol takımımızın oyuncularını yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Şehit aileleri, gaziler, dul ve yetimler için yapılan anlamlı jest için Şube Başkanı Mustafa Ürkmez, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a, Kulüp Başkanı Kocaağa’ya, Takım Kaptanı Cihan Deliçay’a ve tüm takıma teşekkür etti.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.