ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ’NDE MEMURLARA TOPLU SÖZLEŞME

Spread the love

Çiftlikköy Belediyesi’nde işçilerin ardından memurlarla da toplu sözleşme imzalandı. Yetkili memur sendikası olan Bem-Bir-Sen ile Çiftlikköy Belediyesi arasındaki toplu sözleşme ile bir yıllığına memurların şartlarına iyileştirmeler sağlayan toplu sözleşmeyi Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve Bem-Bir-Sen Yalova Şube Başkanı Hakan İlaslan imzaladı.

 

Bem-Bir-Sen Yalova Şubesi Başkanı Hakan İlaslan, sendika temsilciliği yönetim kurulu üyeleri ve belediye yetkili temsilcisi Hüsnü Özcan’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz ve ilgili birim müdürleri de toplu sözleşme imza masasında yer aldı.

 

 

Atılan imzayla her yıl olduğu gibi 2017 yılında da kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan kamu personellerine memur zammı uygulamaları altışar aylık 2 dönem kapsamında gerçekleştirildi.  Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy Belediyesi, devletin belirlediği oranın yanı sıra sosyal denge tazminatını da tavandan verdiklerini ifade ederek, yemek ücreti gibi desteklerle belediye bünyesindeki memurlara mümkün olan en iyi şartları sağlamaya çalıştıklarını dile getirdi. Başkan Silpagar, işçilerin ardından memurlarla ilgili toplu sözleşmeyi de imzaladıklarını ifade ederek hayırlı olması dileklerini iletti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.