ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ’NDE TOPLU SÖZLEŞME SEVİNCİ

Spread the love

Çiftlikköy Belediyesi’nde işçileri kapsayan toplu sözleşme imzalandı. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’la, Hizmet İş Sendikası Bursa Şube Başkanı Mehmet Keskin sözleşmelere imza attı. Çiftlikköy Belediyesi bünyesindeki tüm işçileri kapsayan anlaşma ile 1 yıl süreliğine yılın ilk 6 ayı ve ikinci ayında eşit oranda olmak üzere sosyal haklarda yüzde 10 ile yüzde 20 arasında artışa gidildi.

 

İşçiler için hizmet iş ile sözleşme imzalandı

 

Çiftlikköy Belediyesi bünyesinde çalışan işçilerle ilgili olarak yapılan toplu sözleşmeyi Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’la yetkili sendika olan Hizmet İş Sendikası Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Keskin karşılıklı olarak imzaladı. İmza töreninde Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz’ın yanı sıra ilgili birim müdürleri ve Hizmet İş Sendikası Bursa Şube Sekreteri Selim Bal, Sendika Genel Başkan Danışmanı Recep Özcan ve Belediye’nin sendika baştemsilcisi Ömer Bakay ile sendika temsilcisi Yalçın Yaltan hazır bulundu. İmza töreninin ardından Hizmet İş Sendikası Bursa Şube Başkanı Mehmet Keskin, Başkan Silpagar’a teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

Başkan silpagar, “Çiftlikköy’ün derdi ile dertlenen personel önemli”

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, toplu sözleşme imza töreninin Çiftlikköy Belediyesi’nde görev yapan işçi için hayırlı olması dileklerini ileterek, “Bizim için yüreğinde Çiftlikköy’e hizmet ateşi olan, Çiftlikköy’ün derdi ile dertlenen, ilçesi için bir şeyler yapmak isteyen bir personelle çalışmak son derece önemli. 2018’de diliyorum ve arzu ediyorum ki, işçi kardeşlerimizi çok daha fazla memnun edecek bir artış sağlansın. Hepinize teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.