ÇİFTLİKKÖY EMITT’TE TANITILDI

Çiftlikköy Belediyesi, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) standıyla şehri tanıttı.

 

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan, Doğu Akdeniz ve Avrasya’nın en büyük turizm buluşması olan EMITT Fuarı, İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan TÜYAP Fuar ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Bu yıl 21. kez düzenlenen fuara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde tüm ilçeler ile birlikte Çiftlikköy Belediyesi de katıldı.

 

 

Çiftlikköy’ün ve tanıtıldığı ve Çiftlikköy Belediyesi’nin hizmetlerinin anlatıldığı standa Çiftlikköy’ün çiçekleri, belediye yayınları ve promosyon ürünleri katılımcılara dağıtıldı. Standı gezen ziyaretçilerin Çiftlikköy’e olan ilgisi büyüktü.

 

 

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, eski Ak Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve birçok siyasetçi ile bürokrat Çiftlikköy Belediyesi standını ziyaret ettiler.

 

 

Fuara katılarak ziyaretçilerle bizzat ilgilenen Çiftlikkköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade ederek “Çiftlikköy’ümüzü büyüyen ve gelişen modern bir kent haline getirmek için vargücümüz ile çalışıyoruz. İlçemizi tanıtma ve belediyemizin hizmetlerini insanlara anlatmak adına EMITT fuarında tanıtımlarımızı gerçekleştirdik. Birçok ülke ve şehrin stantlarının bulunduğu fuar alanında birçok katılımcı ile fikir alışverişinde bulunup istişareler yaptık. Standımıza gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldık. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün bünyesinde Yalova’nın tüm ilçelerinin güzelliklerini, yöresel ürünlerini ve hizmetlerini anlattığı stantlar halk tarafından da takdir topladı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.