İL KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Spread the love

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Suat Parıldar ve İlçe Müdürlüklerinin çalışmalarının daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi, yapılacak çalışmalarda birlikteliğin sağlanması ve İl ve ilçe Müdürlüklerimizin faaliyetleri ile ilgili olarak karşılıklı görüş alış verişinde bulunmak amacıyla il koordinasyon toplantısı yapıldı.

 

Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Suat Parıldar, İl Müdür Yardımcısı İbrahim Görentaş,  Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri katıldı.

 

İl Koordinasyon toplantısında İlçe ve Şube Müdürlükleri 2016 yılında yaptıkları çalışmalar ile 2017 yılında gerçekleştirilecek projelerle ilgili sunum eşliğinde bilgiler verdiler. Sunumların ardından yapılan değerlendirmede il koordinasyon toplantısının faydalı olduğu, belirli aralıklarla tekrarlanması gerektiği, tespit edilen eksikliklerin ve sorunların en kısa zamanda giderilerek 2017 yılında gerçekleştirilmesi planlanan projelere hız verilmesine karar verildi.

 

Büşra Gündüz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.