MAG-DER KARAÇAM’LA YOLUNA DEVAM EDİYOR!

Spread the love

MAG-DER 9. Olağan Kongresinin gerçekleştiği toplantıda yeni yönetim belirlendi ve Sabri Karaçam yeniden başkan seçildi.

 

Karaçam, “Yönetim organlarında göreve başlayan arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılı çalışmalar dilerim. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Mahallelerden çalışma gurupları oluşturacağız. Bu çalışmalar mahalle aylık toplantılarında ve mahalle yönetimleri, Yönetim kurulu ortak toplantılarında görev bölümü yapılacaktır. Bundan sonra çalışmalarımıza etkin bir şekilde devam edeceğiz. Amacımız Yalova’nın bütün mahallelerinde ilçelerinde örgütlenmemizi tamamlamaktır. Çalışmalarına başladığımız Adnan Menderes Mahallesinde, Çiftlikköy ilçemizde MAG eğitimleri yapacağız.

 

2017 Yılı içerisinde Bireyler için güvenli yaşam eğitimiyle eğitim görmüş insan sayısını yükseltmek istiyoruz. Bunun için çalışmalarımızı devam edeceğiz.  Sivil toplum örgütlerine okullarda Öğretmen ve Öğrencilere bu eğitimler kesintisiz bir şekilde verilecektir.

 

Amacımız afetlere hazır bir Türkiye. Hedefimiz Yalova’da tüm vatandaşlarımızın bu eğitimden geçmesidir. Bizler mahalle afet gönüllüleri afet öncesi, anı ve sonrası hep varız.  Bizler Afet durumunda halkımızın hizmetindeyiz.

 

MAG 9. Olağan Kongresi sonrasında yeni yönetim kurulunda, Sabri Karaçam, Metin Okumuş, İdris Durmuş, Abdullah Karayaka, Armağan Çanakkaleli, Muhittin Mert, Mehmet Karahasan, Hasan İleri, Hakim Menteş yer alırken, denetleme kuruluna Bülent Gem almaz, Mesut Çepel, Ahmet Mümin Bakır seçildi.

 

Büşra Gündüz

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.