ÖZDİLEK YALOVA AVM, 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜNE ÖZEL ÖĞLE YEMEĞİ ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRDİ

Spread the love

Özdilek Yalova AVM, 10 Ocak Gazeteciler Gününe özel öğle yemeği organizasyonu gerçekleştirdi.

 

Gerçekleştirilen organizasyonda Özdilek Yalova AVM İşletme Müdürü Serdar Temel, İşletme Müdür Yardımcısı Serdar Baş, Market Müdürü Abrek Canpolat Öz, Kafe/Restoran Müdürü Selim Karabulut ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Burcu Gücen basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 

 

Tüm üretim ve satış faaliyetlerini büyük bir titizlikte gerçekleştiren Özdilek,perakende sektöründe 1998 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesini, 2010 yılında ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesini ve 2016 yılında da Enerji Yönetim Sistemi Belgesini almıştır.

 

Özdilek Yalova AVM olarak müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ettiklerini söyleyen İşletme Müdürü Serdar Temel,”Zaman içerisinde kendimizi daha da geliştirdik, 300 personelimiz ile birlikte müşteri memnuniyetinden ve kaliteden ödün vermemeye özen gösteriyoruz.  2016 yılında 3 milyon misafirime ev sahipliği yaptık. Müşterilerimizin AVM’mizden memnun ayrılması bizim için en büyük başarıdır.” Açıklamalarında bulundu.

 

2016 yılı sonunda Özdilek bünyesinde 12 AVM, 6 Hipermarket,3 Departman Mağaza ve 61 Ev Tekstili Mağazasının bulunduğunu söyleyen Temel, Özdilek yatırımlarının 2017 yılında da daha da artacağını bildirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.