ÖZTABAK: AK BELEDİYECİLİĞİN FARKI ORTADA

Spread the love

AK Parti Yalova İl Yerel Yönetimler Başkanlığınca her ay düzenlenen Yerel Yönetimler toplantısının ocak ayı oturumu Esenköy Belediye Başkanı Özer Kaptan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

 

Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak başkanlığında düzenlenen programa, Yalova İl Yerel Yönetimler Birim Başkanı Bayram Fettah Koçgündüz, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, İl Kadın Kolları Başkanı Melahat Yalçın, İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek, ilçe ve belde belediye başkanları katılım sağladı.

 

‘’Halkımız her zaman hizmetin en iyisini hak ediyor’’

 

Programda konuşma yapan İl başkanı Yusuf Ziya Öztabak, ‘’Tüm Türkiye’de olduğu gibi Yalova’mızda da Ak Belediyeciliğin farkı ortada. Yalova’daki Belediyelerimizden gelen talep ile ihtiyaçlarına uygun projeler üretmeyi sürdüreceğiz. Zaten belediyelerimiz de bu bağlamda çok önemli yatırım ve projelere imza atıyor. Büyük hedef ve program ile yoluna devam eden, Ak Belediyelerimiz bu süreçte konumunu daha da yükselteceğine inanıyoruz. Halkımız her zaman hizmetin en iyisini hak ediyor. Tüm ilçe ve belde belediye başkanlarımıza icraatları için teşekkür ederim. Ocak ayı yerel yönetimler toplantısına ev sahipliği yapan Esenköy Belde Belediye Başkanımıza da  teşekkür ederim ‘’dedi.

 

İl Yerel Yönetimler Başkanı Bayram Fettah Koçgündüz, ‘’her ay düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz yerel yönetimler istişare toplantımızı geçen ay Subaşı beldemizde düzenlemiştik. Bu ayda Esenköy beldemiz toplantımıza ev sahipliği yaptılar. Ak Belediyecilik olarak ilçelerimizde ve beldelerimizde, Ak Belediyecilik bayrağını en güzel şekilde dalgalandırmamız gerekiyor. “İlçe ve beldelerimize devam eden yatırımları yeni projeler için tüm belediye başkanlarımıza büyük görev düşüyor. Vatandaşımıza hizmet etmek için seferberlik halinde olmamız gerekiyor. Hükümetimiz ve yerel yönetimlerimiz söz verdiği her hizmeti yapma gayretinde” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.