SUBAŞI’NDA BOZULAN VE DEFORME OLAN PARKE TAŞLAR ONARILIYOR

Spread the love

Subaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bozulan ve deforme olan parke taşlarını tamir ederek, düzgün bir hale getiriliyor.

 
Çevreye duyarlı ve şehir estetiğine önem veren bir anlayışla çalışmalarını yürüten Subaşı Belediyesi ekipleri, Belde genelinde başlattıkları parke taşı bakım ve onarım çalışmaları sürüyor. Çeşitli iklim değişiklikleri yoğun kar yağışı vs nedeniyle bozulan parke yolları tamir edilerek vatandaşların hizmetine sunan ekipler, ihtiyaç duyulan noktalarda yapılan tamirat çalışmalarında, yerinden oynayan parke taşlarının zemin iyileştirmesi yapılarak yerlerine monte ediliyor. Kırılmış, parçalanmış kilit parke taşları ise yenileriyle değiştiren ekipler, vatandaşların ulaşımını rahatlatmak ve yaşamını kolaylaştırmak amacıyla yapılan yol, kaldırım yapım ve tadilatları kısa süreler içerisinde tamamlanarak vatandaşların kullanımına sunacak.Subaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bozulan ve deforme olan parke taşlarını tamir ederek, düzgün bir hale getiriliyor.

 

 
Çevreye duyarlı ve şehir estetiğine önem veren bir anlayışla çalışmalarını yürüten Subaşı Belediyesi ekipleri, Belde genelinde başlattıkları parke taşı bakım ve onarım çalışmaları sürüyor. Çeşitli iklim değişiklikleri yoğun kar yağışı vs nedeniyle bozulan parke yolları tamir edilerek vatandaşların hizmetine sunan ekipler, ihtiyaç duyulan noktalarda yapılan tamirat çalışmalarında, yerinden oynayan parke taşlarının zemin iyileştirmesi yapılarak yerlerine monte ediliyor. Kırılmış, parçalanmış kilit parke taşları ise yenileriyle değiştiren ekipler, vatandaşların ulaşımını rahatlatmak ve yaşamını kolaylaştırmak amacıyla yapılan yol, kaldırım yapım ve tadilatları kısa süreler içerisinde tamamlanarak vatandaşların kullanımına sunacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.