AK PARTİDEN KAMU ZİYARETLERİ

Spread the love

Kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri kapsamında il başkanı Yusuf Ziya ÖZTABAK, kadın kolları başkanı Melahat YALÇIN ve İl yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yeni göreve gelen İl kültür turizm müdürlüğünü, Aile sosyal politikalar il müdürlüğünü ve ilçe kaymakamlarını ziyaret ettiler.

 

İl kültür ve turizm müdürü Sayın Şeref Tali’yi makamında ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı ve beraberindekiler Şeref Tali’ye Misafirperverliği için teşekkür ettiler. İl başkanı Yusuf Ziya Öztabak; Kısa Bir süre önce göreve gelmesine rağmen Yalova için canla başla çalışan il müdürümüze teşekkürlerimi borç bilirim. EMİTT fuarında Yalova’mızın tanıtımı için uğraşan ve üzerine düşeni yapan öncelikle müdürümüze ve ekip arkadaşlarına Yalova kültürünün ve Turizmin tanıtımını yaptıkları için teşekkür ederim dedi.

 

 

İL başkanlığının bir sonraki ziyareti Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Faruk Uysal oldu. Yeni göreve gelen Uysalı Makamında Ziyaret eden heyet Uysala yeni görevinde başarılar diledi ve Yalova’mıza Hoş geldiniz dediler. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün vatandaşlara yapılan hizmetlerin kaliteli, sağlıklı ve zamanında yapılması hususunda bilgi alış verişinde bulunarak idarecilere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

İl başkanlığı ardından Yeni Göreve Gelen Çınarcık kaymakamı Sayın Abdullah Çifçi’yi ve Armutlu Kaymakamı Uğur Sezer’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

 

Ziyaretlere Çınarcık ilçe başkanı Murat kaya, Armutlu ilçe başkanı Mehmet Çelik ve Armutlu belediye başkanı Mehmet Birkan Katılım Sağladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.